O serwisie

O serwisie www.drogi.waw.pl

Serwis informacyjny Sac a main louis vuitton dotyczący docelowego układu dróg ekspresowych i autostrady A-2 w województwie mazowieckim działa od 24 grudnia 2008r.  Serwis www.drogi.waw.pl ma na celu umożliwienie społeczeństwu samodzielnego dostępu do podstawowych informacji na temat docelowego układu autostrady A-2 oraz dróg ekspresowych z województwie mazowieckim.

 

Od dnia uruchomienia, tj. od 24 grudnia 2008r. do 31 grudnia 2010 roku serwis www.drogi.waw.pl był autoryzowany przez Oddział Warszawski Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Od 1stycznia 2011r. umowa na aktualizację serwisu zawarta pomiędzy firmą PROINWESTYCJA a Oddziałem Warszawskim Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wygasła. W związku z tym autoryzacja serwisu nie jest już prowadzona przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Informacje na temat stanu budowy dróg krajowych znajdują się na stronie internetowej www.gddkia.gov.pl

Wykonawca serwisuSerwis został utworzony i jest administrowany przez firmę PROINWESTYCJA Katarzyna Łowicką (www.loowicka.pl) - twórcę m.in. Centrum Interaktywnych Konsultacji Społecznych www.ikonsultacje.pl

Aktualność informacji w serwisieInformacje w serwisie www.drogi.waw.pl są aktualizowane średnio 1 raz w miesiącu na podstawie oficjalnych komunikatów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Wojewody Mazowieckiego, Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie oraz Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

 

Wszelkie pytania, uwagi dotyczące stanu budowy dróg krajowych w województwie mazowieckim prosimy kierować do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie.

Best Panerai Replica Panerai Replica Watches www.pupwatch.net