Wydarzenia > Aktualności
31-12-10
Od 1 stycznia 2011 r. serwis informacyjny www.drogi.waw.pl nie będzie autoryzowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad

Z dniem 1 stycznia 2011r. umowa na aktualizację serwisu zawarta pomiędzy firmą PROINWESTYCJA a Oddziałem Warszawskim Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wygasa. W związku z tym serwis przestanie być autoryzowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Informacje Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na temat stanu budowy dróg krajowych będą znajdowały się na stronie internetowej www.gddkia.gov.pl

 

Serwis informacyjny dotyczący docelowego układu dróg ekspresowych i autostrady A-2 w województwie mazowieckim działał zgodnie z zawartą umową z GDDKIA od 24 grudnia 2008r. Do końca grudnia 2010r. odnotowaliśmy ponad 370 000 wizyt ok. 260 000 użytkowników. Ponad 43 000 użytkowników powraca do stron serwisu.

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie serwisem, serwis www.drogi.waw.pl będzie dalej funkcjonował.

 

Dziękujemy za Państwa pomoc i zaangażowanie w działania informacyjno - promocyjne dotyczące serwisu i uprzejmie prosimy o ich kontynuowanie.

 

Życzymy Państwu udanego Nowego 2011 Roku!

Choosing stpete wedding that does not suits your body shape may ruin the total outlook of you at the prom.

 

z wyrazami szacunku
Twórca i administrator serwisu www.drogi.waw.pl
arch. kraj. Katarzyna Łowicka PROINWESTYCJA
www.ikonsultacje.pl